Türkiye'nin İş Gücü Platformu
” Size ihtiyacı olanların, sizi bulabilmeleri için tasarlandı... „
Şu an ISYAPILIR'da 6,536 adet aktif uzman, 11,620 adet uzmanlık kategorisinde kayıtlıdır.
Menü Yardımları
Bu bölümde site genelinde yer alan menüler ile ilgili detaylı açıklama sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Giriş Sayfası Menüleri

Kayıt Olma
  • Zorunlu Alanlar:
    Eposta adresi, şifre, ve isim belirtmeniz yeterlidir.
  • Eposta Adresi:
   

Belirttiğiniz eposta adresi sadece kullanıcı adınız ve sistemden bildiri almak için kullanacağınız iletişim adresinizdir. Belirteceğiniz adres kimse ile paylaşılmayacak ve spam posta asla bizim tarafımızdan gönderilmeyecektir. Bildiri ayarlarınızı sisteme üye girişi yaptıktan sonra Profil > Gizlilik ve Bildiriler menüsü altından dilediğiniz zaman değiştirebilir ve tüm eposta bildirilerini dilediğiniz şekilde kapatabilirsiniz.

  • İsim & Soyad:
   

Sisteme kayıt olmak için isim ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir; fakat dilerseniz kullanıcılar sizi isim ve soyadınız yerine, belirteceğiniz başka bir görüntülenen ad ile görebilirler. Eğer firma olarak sisteme kayıt olmak istiyorsanız, görüntülenen ad alanına firma adınızı belirtmeniz gerekmektedir.

   

Kullanıcıların asla gerçek adınızı ve soyadınızı görmesini istemiyorsanız, sisteme üye girişi yaptıktan sonra Profil > Gizlilik ve Bildiriler menüsü altından, gizlilik ayarlarınızı yapabilirsiniz.

İlan Verme
  • İlanı Geçici Olarak Kaydetme Servisi Nedir?:
    İlanınızı hazırlarken, tarayıcınızın kilitlenmesinden ya da bağlantınızda oluşabilecek problemlerden dolayı, yazdığınız bilgilerin kaybolmaması için, girdiğiniz bilgilerin bir gün süre ile sistem tarafından saklanmasıdır.
    Bu servis siz sayfayı tekrar yüklediğinizde yazdıklarınızın otomatik olarak geri gelmesini sağlar.
   

Sistem tarafından geçisi olarak kaydedilen ilanlarınıza sisteme üye olarak giriş yaptıktan sonra İlanlarım > Taslaklar menüsü altından erişebilirsiniz. Bu tarz geçici olarak saklanan ilanlar, ertesi gün sistemden otomatik olarak silinecektir.

 

• Zorunlu Alanlar:

    Sitede yayınlanmak üzere geçerli bir ilan verebilmeniz için Başlık, Kategori ve Açıklama alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  • İlan Başlığı:
   

İlanınız kişilerin ekranlarında öncelikle Başlık ile görüntüleneceği için, ihtiyacınızı özetleyen bir başlık, daha çok kişinin ilanınız ile ilgilenmesini sağlayacaktır.

  • İlan Kategorisi:
    İlanınızın Ana Kategori ve Alt Kategorisini ne kadar doğru belirtirseniz, ilanınız o kadar çok doğru kişilerce görüntülenecek ve paylaşılacaktır. İlanınız, belirttiğiniz kategoride uzman olan kişilerin anasayfasında öneri olarak görüntülenecektir.
  • İlan Açıklaması:
   

Açıklama alanına istediğiniz kadar yazı ekleyebilirsiniz. İlanınıza dair ne kadar net açıklamalarda bulunursanız, teklif verecek kişiler ilanınızı o kadar net anlayabilir, siz de o kadar doğru teklifler alabilirsiniz.

  • İlana İlişkin Dosyalar:
   

İlanınızın teklif verecek kişilerce daha iyi anlaşılmasına yardımcı olacak her türlü dosyayı bu alandan ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz dosyalar Sıkıştırılmış dosya (.zip, .rar), Acrobat (.pdf), Office (.doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx) ve Fotoğraf (.jpg, .gif, .png) formatında olabilir. Her ilana ilişkin 10MB kotanız bulunmaktadır. Dosyalarınız eklendikçe anlık olarak ilan kotanız ekranda güncellenecektir.

  • İlan Özellikleri:
      • Açık Zarf : Herkes Tüm Teklifleri görebilir
      • Kapalı Zarf : Tüm Teklifleri sadece siz görebilirsiniz
      • Herkese Açık Olmayan İlan : İlanınızı herkes görebilir ama sadece belirttiğiniz kategoride uzman olan kişiler teklif verebilir
      • Gizli İlan : İlanınız aramalarda listelenmez ve kimse ile paylaşılmaz, sadece sizin davet ettiğiniz çalışanlar ilanınızı görebilir ve size teklif verebilir.
  • Seçenekler:
   

Hazırladığınız ilanı hemen yayınlayabilir, ya da eğer daha sonra tamamlamak ya da yayınlamak istiyorsanız taslak olarak kaydedebilirsiniz. Taslak olarak kaydedilmiş ilanlara sisteme üye olarak giriş yaptıktan sonra, İlanlarım > Taslaklar menüsü altından ulaşılabilir.

Hızlı Erişim
   

Hızlı erişim alanına, ulaşmak istediğiniz ilanın numarasını ya da ulaşmak istediğiniz çalışanın erişim kodunu yazarak, tek tıkla ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

İş İlanları
    İş ilanları 10 ana kategori altında 150’ye yakın iş dalında toplanmıştır. İş dallarının yanında yer alan sayılar, o alandaki aktif görüntülenebilir (gizli olmayan) ilan sayılarını göstermektedir.
   

İş dalına tıklayarak, o alandaki listenebilecek aktif iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bir ilanın detayına girdiğiniz zaman, o ilana ilişkin işlem yapabilmek için (teklif vermek, mesaj atabilmek gibi) sisteme üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir.

   

İlanları daha detaylı aramak isterseniz ( Bölgeye, kategoriye, durumuna göre) Detaylı Arama özelliğini kullanabilirsiniz.

Çalışanlar
   

Çalışanlar 10 ana kategori altında 150’ye yakın iş dalında toplanmıştır. İş dallarının yanında yer alan sayılar, o alanda hizmet veren çalışan sayılarını göstermektedir.

   

İş dalına tıklayarak, o alandaki çalışanları listeleyebilirsiniz. Listeleme, İş yapılır puanı en yüksekten, en düşük olana doğru yapılacaktır. İş Yapılır Puanı bir çeşit derecelendirmedir; amaç çalışanları iş yapabilme becerelilerine göre listelemektir. İş Yapılır Puanı ile ilgili daha detaylı bilgiyi, Yardım Merkezi > İş Yapılır Puanı menüsünden alabilirsiniz.

   

Çalışan listesinden dilediğinize tıklayarak, o çalışan ile ilgili daha detay bilgiye ulaşabilirsiniz. Çalışan sayfasından mesaj yazma, ilgilendiklerime ekle gibi işlemleri gerçekleştirebilmek için, sisteme üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir.

   

Çalışanları daha detaylı (bölgeye, kategoriye, uzmanlığa, derecelendirmesine ya da isim ve soyadına göre) arayabilmek için Detaylı Arama özelliğine tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı Görüşleri
   

Bu alanda, bizimle değerli görüşlerini paylaşmış olan kullanıcıların düşünceleri sizlerle paylaşılmaktadır. Siz de bize görüşlerinizi bildirerek bu alanda düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ila paylaşabilirsiniz.

Üye Girişi
  • E-posta ve Şifre İle Giriş:
    Sisteme kayıt olurken kullandığınız eposta adresinizi ve belirttiğiniz şifreyi girerek sisteme üye girişi yapabilirsiniz.
  • Facebook ile Giriş:
   

Eğer daha önce üyeliğinizi facebook hesabınız ile ilişkilendirdiyseniz, sisteme facebook hesabınız ile direkt üye girişi yapabilirsiniz. Eğer daha önce girdiğiniz facebook hesabı ile ilişkilendirilmiş bir ISYAPILIR hesabı bulunmuyorsa size yeni bir hesap oluşturulacaktır.

   

Sisteme daha önce normal kayıt olduysanız fakat facebook hesabınızı ilişkilendirmediyseniz, o zaman sistem sizden hesaplarınızı birbirine bağlamak için onay isteyecektir.

   

Sisteme üye girişi yaptıktan sonra Profilim > Üyelik Ayarları menüsü altındaki Giriş Bilgileri bölmesinden, dilediğiniz zaman ISYAPILIR hesabınızı facebook hesabınız ile ilişkilendirebilir ya da mevcut ilişkiyi kaldırabilirsiniz.

   

Hesabı ilişkilendirmeniz, sizin ISYAPILIR’a girerken facebook hesabınız ile giriş yapabilmenizi ve facebook profil fotoğrafınızı ISYAPILIR üyeliğiniz için kullanabilmenizi sağlamaktadır.

  • Sürekli Açık Tut:
   

Oturumunuz zaman aşımından dolayı kapandığında, bulunduğunuz bilgisayardan tekrar şifre girmeden, sisteme otomatik olarak giriş yapabilmenizi sağlar.

  • Şifremi Unuttum:
   

Şifrenizi unuttuğunuz durumlarda, şifrenizi sıfırlamak için sisteme kayıt olduğunuz eposta adresinize otomatik olarak eposta gönderir.

İlan Arama
  • Detaylı Arama:
    Detaylı arama özelliği ile ilanları durumuna, kategorisine, ilanın verildiği bölgeye ve ilan başlığına göre arayabilirsiniz. İlan durumu: Açık, Kapalı, Beklemede ya da İptal Edilmiş olabilir. Açık ilanlar, o an için aktif olarak listelenen ve teklif verilmeye uygun ilanlardır.
  • Katalog Görünümde Arama:
    Katalog görünümde ilanlar 10 ana kategoride 150’ye yakın iş dalında listelenmektedir. İş dallarının yanındaki sayılar, o alanda aktif teklif verilebilecek ilan sayısını göstermektedir.
Çalışan Arama
  • Detaylı Arama:
   

Detaylı arama özelliği ile çalışanları kategorisine, hizmet bölgesine, adına ve değerlendirme notuna göre arayabilirsiniz. 

  • Katalog Görünümde Arama:
   

Katalog görünümde çalışanlar 10 ana kategoride 150’ye yakın iş dalında listelenmektedir. İş dallarının yanındaki sayılar, o alanda yer alan çalışan sayısını göstermektedir.

Davet
   

ISYAPILIR platformunda görmek istediğiniz çalışanları ve ISYAPILIR platformu üzerinde ilan vermek isteyebilecek arkadaşlarınızı ya da ISYAPILIR platformunu çalışan kişilere erişebilmek için ziyaret etmek isteyebilecek kişileri, Davet modülünü kullanarak sisteme davet edebilirsiniz.

   

Katalog görünümde çalışanlar 10 ana kategoride 150’ye yakın iş dalında listelenmektedir. İş dallarının yanındaki sayılar, o alanda yer alan çalışan sayısını göstermektedir.

Çıkış
   

Sistemden güvenli şekilde çıkmak için Çıkış fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Sistemden çıkış yapmadan tarayıcınızı kapatmanız durumunda bir süre sonra sistem çıktığınızı algılayacak ve oturumunuzu otomatik olarak da kapatacaktır.

Ana Sayfam
  • Özet:
   

Bu alan bir çeşit “dashboard” niteliği taşımaktadır. Teklifler, İlanlar, İşler, Bildiriler ve Mesajlar alanındaki anlık bilgiler bu alanda yayınlanır, ve ilgili menülere bu alandan direkt erişilebilir.

  • Size Uygun İş İlanları:
   

Eğer profil türünüz “Çalışan” ya da “Çalışan ve İşveren” ise, uzmanlık alanlarınızda belirttiğiniz kategorilerde, sizin teklif vermediğiniz yeni ilanlar bu alanda yer almaktadır. Kendinize uygun daha fazla ilanı listelemek için İlan Ara menüsü kullanılmalıdır.

  • İlgilendiğim Kişilerin Son Aktiviteleri:
   

Ilgilendiğim listenize eklediğiniz kişilere ilişkin teklif verme, iş alma, listeye yeni kişiler ekleme gibi aktiviteler, bu alanda haber niteliğinde sizinle paylaşılmaktadır.

Profilim
  • Üyelik Ayarları:
      Profil Türü:
       

Profil Türü sizin diğer kişiler tarafından nasıl algılanacağınızı gösterir:

       

Çalışan Profili: Kişiler sizi belirttiğiniz uzmanlık alanlarında İş Yapan olarak bulabilir ve siz de ihtiyaçlara teklif verebilirsiniz;

       

İşveren Profili; İhtiyaçlarınızı ilan vererek, tüm çalışanlar ile paylaşabilir ve onlardan teklifler alabilirsiniz;

       

Çalışan ve İşveren Profili: Hem bir çalışan olarak listelenebilir, hem de istediğiniz alanlarda iş ilanları verebilirsiniz. Sistemdeki menüler seçtiğiniz profil türüne göre görüntülenecektir.

      Görüntülenen İsim:
       

Diğer kullanıcıların sizi gerçek isim ve soyadınız ile görmesini istemiyorsanız, kendinize görüntülenecek başka bir isim ekleyebilirsiniz. Eğer ISYAPILIR platformunda firma olarak yer almak istiyorsanız, görüntülenen adınız firma adınız da olabilir.

       

Eğer kullanıcıların asla gerçek adınızı ve soyadınızı görmesini istemiyorsanız, sisteme üye girişi yaptıktan sonra Profil > Gizlilik ve Bildiriler menüsü altından, gizlilik ayarlarınızı yapabilirsiniz.

      Giriş Bilgileri:
       

Sisteme üye girişi yapmak için kullandığınız eposta ve şifrenizi bu alandan değiştirebilirsiniz.

       

Direkt Erişim Sayfası: Bu sayfa sizin kişisel sayfanızın direk açılmasını sağlayacak bağlantıyı içerir. Buraya yazacağiniz adres (www.isyapilir.com/xxx) diğer kullanıcıların size direkt ulaşabileceği adresiniz olacaktır.

       

Hızlı Erişim Numarası: Hızlı erişim numaranız, ISYAPILIR giriş sayfasındaki Hızlı Erişim kutusuna yazıldığında direkt sizin sayfanızın açılmasını sağlayan size ait özel numaranızdır.

       

Facebook İle Giriş: Eğer facebook hesabınız var ise, ISYAPILIR hesabınızı facebook hesabınız ile ilişkilendirebilirsiniz. Bu durumda, sisteme facebook hesabınızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman aynı menüden aradaki ilişkilendirmeyi kaldırabilirsiniz.

  • Profil Ayarları:
      Profil Bilgileri:
       

Bu alandan profil fotoğrafınızı değiştirebilir, kendiniz ile ilgili doğum tarihi, meslek, eğitim, ortalama saat ücretiniz gibi bilgileri paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız bilgiler diğer kullanıcıların sizi daha iyi tanımalarını sağlayacaktır. Ayrıca kendiniz ile ilgili belirtmek istediğiniz her türlü detay bilgiyi de tanıtım bölümü altına yazabilirsiniz. Kendinizi diğer kişilere özetleyen kısa bir tanıtım yazısının doğru algılanmanız açısından çok yararlı olduğunu belirtebiliriz. Tanıtım yazınız, kişisel sayfanızın üst kısmında yayınlanacaktır.

      Uzmanlık Alanları:
       

Eğer “Çalışan” ya da “Çalışan ve İşveren” türünde bir profiliniz varsa, o zaman uzmanlık alanlarınızı da belirtmeniz gerekecektir. Uzmanlık alanlarınız, kullanıcıların sizin hangi alanda uzman olduğunuzu görebilmeleri açısından önemlidir. Standart bir üye hesabına maksimum 5 adet uzmanlık eklenebilir.

       

Belirttiğiniz uzmanlık alanına göre kişiler sizi aramalarda bulabilir. Uzmanlık alanlarınıza göre, sitede yayınlanan ilanlar anasayfanızda gösterilecektir. Dolayısı ile kendinize en uygun uzmanlık alanlarını belirtmenizi öneriririz.

      İletişim Bilgileri ve Hizmet Bölgesi:
       

İletişim bilgilerinizden adres ve telefon bilgileri hiçbir durumda kimse ile paylaşılmayacaktır. Sadece belirtiğiniz sehir ve ilçe bilgileri sizin hangi bölgelerde hizmet verdiğinizi göstermek için paylaşılmaktadır.

       

Hizmet bölgenizi, sadece bulunduğunuz ilçe, sadece bulunduğunuz şehir, sadece bulunduğunuz şehir ve komşuları ya da tüm Türkiye olarak belirtebilirsiniz. Kullanıcılar sizi arama sonuçlarında belirttiğiniz hizmet bölgesine göre bulacaklardır; onun için hizmet bölgenizi belirtmeniz oldukça önemlidir.

      Paylaşımlar:
       

Paylaşımlar bölümünde kendiniz, deneyimleriniz, özgeçmişiniz ve işleriniz ile ilgili bilgileri içeren referans dosyaları yükleyerek, diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu dosyalar sizin ana profil sayfanızdan tüm kullanıcılar ile paylaşılacaktır.

        Ekleyeceğiniz dosyalar, Sıkıştırılmış dosya (.zip, .rar), Acrobat (.pdf), Office (.doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx) ve Resim (.jpg, .gif, .png) formatında olabilir.
  • Gizlilik ve Bildiriler:
     

Gizlilik ayarları ile kullanıcıların sizin gerçek isim ve soyadınızı görmesini engelleyebilir; ya da isterseniz arama sonuçlarında listelenmeyebilirsiniz.

     

Bildiri ayarları ile dilediğiniz alanlarda sistemin size eposta gönderme özelliğini açabilir; ya da kapatabilirsiniz. Bildiri ayarlarınızı yapabilmeniz için, sisteme üye girişi yaparken kullandığınız eposta adresinizin doğrulanması gerekmektedir. Eposta adresinin kullanımda ve size ait bir eposta olduğu doğrulandıktan sonra dilediğiniz gibi bildiri ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • İş Yapılır Puanım:
     

İş Yapılır Puanı bir çeşit derecelendirmedir; amaç, çalışanları iş yapabilme potansiyeline göre sıralayabilmektir. Bu sıralama neticesinde, yapılan aramalarda, İş Yapılır Puanı en yüksek olan çalışan listenin en üstünde yer alacaktır. İşveren için bir çalışanın İş Yapılır Puanı'nın yüksek olması, o çalışanın daha güvenilir, daha kaliteli iş yapar, daha çok iş yapmış, daha istikrarlı ve daha bulunur olduğu anlamına gelmektedir.

     

Bu bölümden, İş Yapılır Puanınızı öğrenebilir, ve puanlama detaylarına erişebilirsiniz.

  • Nasıl Görünüyorum:
     

Nasıl Görünüyorum menüsü sizin profil sayfanızın diğer kullanıcılar tarafından nasıl görüntülendiğinizi size göstermektedir.

İlanlarım
  • Taslaklarım:
   

Taslak Aşamasındaki İlanlarınız henüz uygun görmediğiniz için yayınlanmamış ilanlarınızdır. İlanınızı dilediğiniz zaman yayınlayabilir ve Açık İlanlarım altından takip edebilirsiniz.

  • Açık:
   

Açık İlanlarınız sistemde maksimum 60 gün süre boyunca yayınlanır. Bu süre içerisinde gelen tekliflerden size en uygun olanı seçmeniz gerekmektedir.

  • Bekleyen:
   

Beklemeye Aldığınız İlanlarınıza çalışanlar tarafından teklif verilemez ve güncelleme işlemi yapılamaz. İlan beklemede olsa dahi 60 gün içerisinde sonuçlanmadığı takdirde durumu sistem tarafından İptal edilecektir.

  • Devam Eden:
   

Devam eden ilanlar, teklifi kazanan çalışan tarafından üzerinde çalışılan işlerinizdir. İş İlanınız çalışan tarafından tamamlandıktan sonra çalışanı değerlendirmeyi unutmayınız. Çalışanı yapılan işin kalitesi, zaman planına uyum ve iletişim becerisi kriterlerine göre değerlendirebilirsiniz.

  • Tamamlanmış:
   

Çalışan tarafından tamamlanmış ve sizin onaylayıp değerlendirmesini tamamladığınız işleriniz bu alanda yer almaktadır.

  • İptal Edilmiş:
   

Yayınlandıktan sonra İPTAL edilen İlanlarınızın bir işveren  olarak sizin güvenilirliğinizi zedelediğini unutmayın. Mecbur kalmadıkça ilanlarınızı iptal etmemenizi öneririz!

  • Takip Ettiğim:
   

Takip Listenize aldığınız ilanlara bu bölümden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tüm ilanlara göz atmak için İlan Ara menüsünü kullanabilirsiniz. Bir ilanı takip listesine almak için, İlan Ara menüsünden listelediğiniz ilanlarını, sayfadaki Takip Listeme Ekle özelliğini kullanarak Takip Listenize ekleyebilirsiniz.

Tekliflerim
  • Sonuçlanmamış:
   

Sonuçlanmamış teklifler, sizin teklif verdiğiniz ama ilan sahibinin henüz bir çalışana karar vermediği ilanlardır.

  • Kabul Edilmiş:
   

İlan sahibi tarafından kabul edilmiş tekliflerinizi bu alandan görebilirsiniz. Teklifinizin kabul edildiği ilan artık sizin işiniz olduğu için, işin durumunu İşlerim menüsü altından takip edebilirsiniz.

  • Reddedilmiş:
   

İlan sahibi tarafından kabul edilmemiş ya da ilan iptal edildiği için otomatik olarak reddedilmiş tekliflerinizi bu bölümden görebilirsiniz.

  • Geri Çekilmiş:
   

Geri çektiğiniz tekliflerinizi bu bölümden görebilirsiniz. İlan açık olduğu sürece, ilana yeniden teklif göndermeniz mümkündür. İlanın detay sayfasına girerek, geri çektiğiniz teklifi yeniden gönderebilirsiniz.

İşlerim
  • Devam Eden:
   

Kazandığınız teklifler sizin işiniz olarak bu alanda yer almaktadır. İş tamamlandıktan ve işveren tarafından onaylandıktan sonra, iş Tamamlanan'lar menüsü altına taşınacaktır.

  • Tamamlanmış:
   

Tamamlanan ve işveren tarafından onaylanıp değerlendirilmesi yapılan işler bu alanda yer almaktadır. İşverenin sizinle ilgili yaptığı yoruma işin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • İptal Edilmiş:
   

İptal Edilen işler, işi İptal Eden kişi için negatif etki yaratmakta ve işi iptal eden kişinin güvenilirliğini sarsmaktadır. Dolayısı ile çok gerekli olmadıkça, işi iptal etmemenizi öneririz.

İlgilendiklerim
   

Çalışan Ara menüsü altından kişilerin profil sayfalarına ulaşabilir, ve onları ilgilendiklerim listenize ekleyebilirsiniz. İlgilendiklerim listenizdeki kişilere; Mesaj Yazabilir, Onlar ile ilgili aktiviteleri Anasayfanızdan takip edebilir ve kendilerine çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Gelen Kutusu
  • Çalışan Bildirimleri:
   

Çalışan Bildirimleri, çalışanların verdikleri tekliflerde ya da yaptıkları işlerde meydana gelen değişiklikleri kendilerine iletmek için sistem tarafından gönderilen otomatik iletilerdir.

  • İşveren Bildirimleri:
   

İşveren Bildirimleri, ilan sahiplerinin verdikleri İlanlarda ya da yaptırdıkları işlerde meydana gelen değişiklikleri kendilerine iletmek için sistem tarafından gönderilen otomatik iletilerdir.

  • Profil Bildirimleri:
   

Profil Bildirimleri, diğer kullanıcıların sizi kendi ilgilendikleri listesine eklediğinde, haberdar olmanız için sistem tarafından bilgi amaçlı göndirilen otomatik İletilerdir.

  • Mesajlarım:
   

İlgilendiklerim Listenizde olan kişilere bu alandan: Mesaj Yazabilir, Gelen Mesajları okuyabilir, Gönderdiğiniz Mesajlara bakabilirsiniz.

   

Gönderdiğiniz mesajın okunup okunmadığını anlamak için, mesaj yazarken  “Mesaj okunduğunda rapor almak istiyorum” özelliğini seçebilirsiniz. Mesajlarınıza ilişkin raporlar “Raporlar” menüsü altına listelenecektir.

   

Sildiğiniz mesajlara ise gün içerisinde “Bugün Silinenler” klasöründen erişebilir, dilerseniz silinen mesajı geri alabilirsiniz. Bugün Silinenler klasöründeki mesajlar günün sonunda sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.

- Bu bilgiler sizin için yeterli oldu mu? Evet | Hayır