Türkiye'nin İş Gücü Platformu
” Size ihtiyacı olanların, sizi bulabilmeleri için tasarlandı... „
Şu an ISYAPILIR'da 6,536 adet aktif uzman, 11,620 adet uzmanlık kategorisinde kayıtlıdır.
Hangi İşleri Yapabilirim?

ISYAPILIR platformuna çalışan olarak üye olmak icin elinizden her hangi bir iş gelmesi yeterlidir.  On beşe yakın ana kategoride yer alan uzmanlık alanlarından size en uygun olanları seçerek, siz de bu platform içerisinde yer alabilirsiniz.

Böylece herhangi bir anda, herhangi bir yerde size birinin ihtiyacı olduğunda, ihtiyaç sahibi kişi sizinle iletişime geçebilir; ya da sizin için uygun bir iş ilanı yayınlandığında size epostanız üzerinden haber verilir. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Hangi alanlarda iş yapılır?

Satış, Pazarlama

Müşteri ilişkileri, satış, pazarlama ve reklam alanlarında yer alan uzmanlıklar bu kategoride yer almaktadır. Özellikle İnternet pazarlama ve İnternet reklam hizmetlerindeki uzmanlıklar son yıllarda çok aranan uzmanlıklar arasındadır.
Müşteri İlişkileri Uzmanı : Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini belirleyerek analiz eden, potansiyel müşterilere yönelik faaliyetlerde bulunan, müşteri memnuniyetini sağlamak için teknik çözümler üreterek, proje teklif ve sözleşmeleri hazırlayan kimselere verilen ad.


Online Pazarlama Uzmanı : Internet Pazarlama, Elektronik Pazarlama olarak da bilinir. Markaların hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için internet üzerinde yapmış oldukları pazarlama faaliyetlerini yürüten kişidir. Bu faaliyetler arama motoru optimizasyonunun (SEO) yaptırılması, arama motoru reklamcılığının kullanılması (Google Adwords gibi), diğer İnternet sitelerine reklamlar verilmesi, online olarak diğer İnternet sitelerinde haber olarak yer alınmasının sağlanması ve bunun gibi sanal dünyadaki birçok aktivitenin gerçekleştirilmesi olabilir.


Pazarlama Uzmanı : Malların, hizmetlerin ve fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılmasına ilişkin planlama ve uygulama sürecini gerçekleştiren kimselerdir. Genel anlamda satışa destek faaliyetlerini planlar ve uygularlar.


Reklam Uzmanı : Kitle iletişim araçları kullanılarak bir ürününün, bir fikrin veya hizmetin belirlenen hedef kitleler üzerinde istenen etkiyi oluşturma işini gerçekleştiren kimsedir. Kısaca bir ürünün veya hizmetin kitle iletişim araçları kullanılarak kamuoyuna tanıtılmasıdır. Son yıllarda İnternet'in de ciddi bir pazarlama kanalı olması ile Online reklam uzmanlığı, Google Adwords reklam uzmanlığı gibi alt uzmanlıklar da oluşmaya başlamıştır.


Satış Elemanı : İşletmelerdeki mal ve hizmetlerin toptan ve perakende satışlarını yapan, mal ve hizmetlerle ilgili siparişlerin alınması işlerini yürüten kimselere verilen ad.


Stand Elemanı : Stand görevlisi olarak da bilinen, genellikle 18-35 yaş arasındaki gençlerden oluşan, temel görevi fuar gibi tanıtım organizasyonlarında belirli bir ürünü tanıtmak ya da gelen ziyaretçilere konu hakkındaki temel bilgileri aktarmak olan kişilerdir.

Tele-satış Uzmanı : Spesifik bir müşteri datasına telefon üzerinden belirli bir ürün veya servisi satabilme yeteneğine sahip kimselerdir. Sürekli ve ikna edici bir şekilde bu potansiyel müşterileri satışa çevirecek yeteneğe sahip olmaları beklenir.


DiÄŸer :